Сума двох чисел дорівнює 90. Відомо, що половина першого числа дорівнює третій частині другого.

Знайдіть ці числа.

Ответы на вопрос

Отвечает Хариева София.

х+у=90

1/2x=1/3y

3x=2y

2x+2y=180

5x=180

х=180:5

x=36-одно число.

у=36:2*3=54-второе число.