Сума двох чисел більша від одного доданка на 20, а від другого на 34. Запиши доданки і суму.


Ответы на вопрос

Отвечает Сучкова Саша.

первое слагаемое равно 20, а второе равно 34. 

20+34=54

54 - их сумма

 

 

 

 

Отвечает Alieva Ela.

"Сума двох чисел більша від одного доданка на 20" - тобто додали другий доданок і сума збільшилась на 20. Це означає, що другий доданок = 20.

Аналогічно, перший доданок =  34.

Їх сума: 34 + 20 = 54.

Відповідь: 34 + 20 = 54