коли з упаковки взяли 4 пакети соку,в ній залишилося у 5 разів більше аніж узяли.Скільки пакетів

соку було в упаковці спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Дьяконова Елизавета.
Умова:

Коли з упаковки взяли 4 пакети соку, в ній залишилося у 5 разів більше пакетів, аніж узяли. Скільки пакетів соку було в упаковці спочатку?



Розв'язання:

Взяли - 4 п.
Залишилося - ?, у 5 р. більше, ніж взяли
Було - ?
1) 4 • 5 = 20 (п.)
2) 4 + 20 = 24 (п.)
Відповідь: в упаковці спочатку було 24 пакетів соку