Як обчислити зручно -6*42*(-5)= ПЖЖЖ


Ответы на вопрос

Отвечает Аболёшин Стас.

Ответ: 1260

Пошаговое объяснение:

-6 * 42 * (-5) = 30 * 42 = 1260