Зведіть до найменшого спільного займенника 5/12 і 7/18


Ответы на вопрос

Отвечает Рябина Катерина.

Ответ:

15/36 i 14/36

Пошаговое объяснение:

Знайдемо найменше загальне кратне чисел 12 і 18. Це 36 (2*18 і 3 * 12). Тепер множимо і чисельник, і знаменник дробу 5/12 на 3, а чисельник і знаменник другого дробу множимо на 2. У першій дробу виходить 15/36, а в другій - 14/36.Відповідь: 15/36 і 14/36

Отвечает Ананьев Иван.

Ответ:

 \frac{5}{12}  =  \frac{2.5}{6}  =  \frac{1.25}{3 }

 \frac{7}{18}  =  \frac{3.5}{9}  =  \frac{1.2}{3}