периметр трикутника дорівнюе 1 м одна з його сторін дорівнюе 7/15 м а інша 6/15 м знайдіть невідому

сторону трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Dmitryuk Ira.

Відповідь:

2/15м

Покрокове пояснення:

Р=а+в+с

Р=1-(7/15+6/15)=2/15м