320 КОМПЬИЮТЕРДІҢ 1/8 ІН САТЫПАЛДЫ. ҚАЛҒАНЫҢ 5/7 І МЕКТЕПТЕРГЕ ЖІБЕРДІ .СҰРАҒЫ МЕКТЕПКЕ НЕШЕ

КОМПЬИЮТЕР ЖІБЕРІЛДІ

Ответы на вопрос

Отвечает Серкебаев Ермек.
320×1/8=40
(320-40)×5/7=280×5/7=200