Чомудорівнює кут ADC чотирикутника ABCD вписаного є коло якщо кут ACD =32 кут CBD=56.


Ответы на вопрос

Отвечает Гринь Полина.
Дуга СД=2* кут СВД = 2*56=112, дуга АД=2*кутАСД=2*32=64
Дуга АС=2*кутАДС = 360-дугаАД-дугаСД=360-64-112=184
кут АДС= дугаАС/2=184/2=92
* - помножити