Сторони трикутника дорівнюють 6 см, 25 см і 29 см. Знайдіть найменшу висоту трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Кувайцев Егор.
P = a+b+c = 6+25+29= 60, p=P/2=60/2=30
S = корінь(р*(p-a)*(p-b)*p-c)) = корінь(30*24*5*1)=корінь(3600)=60
S = 1/2 * сторона * висота
 висота = 2*S / сторона
висота1 = 2*60 /6=20
вистота2= 2*60 /25=4,8
висота3= 2*60 / 29 = 4,1 - найменша висота