Дано точки А (-3;2) і В (9 ; -3).Знайдіть кортинати і довжину векторів АВ і ВА


Ответы на вопрос

Отвечает Ставицкая Мария.
Вектор АВ=(9-(-3);-3-2)=(12;-5)
вектор ВА=(-3-9;2-(-3))=(-12;5)
вектор АВ=-векторВА, Они противоположные!