Твірна конуса дорівнює 25 см, його висота 7 см. Знайти діаметер основи конуса


Ответы на вопрос

Отвечает Михайленко Кирилл.

Находим радиус основания конуса:

R=\sqrt{l^2-h^2}=\sqrt{25^2-7^2}=\sqrt{625-49}=\sqrt{576}=24 см

D=2R=48 см