Знайдіть координати точки, відносно якої симетричні точки М(-4; 7) і N(8; -19)​


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Аня.

Ответ:

(2;-6)

Объяснение:

x=-4+8/2=2

y=7+(-19)/2=-6