!!!!! СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ ЗА ОДНУ ЗАДАЧУ ДАЮ 90 БАЛІВ!!!!! З точки A до площини проведено

перпендикуляр і похилу,довжина якої 20см.Знайдіть відстань від точки A до даної площини, якщо кут між нею та похилою становить 60°​​

Ответы на вопрос

Отвечает Микенин Даня.

нехай АВ перпендикуляр, АС=20 см - похила, тоді ВС - проекція, а кут АСВ=60°.

Так як ∆АВС прямокутний, кут АСВ=90°, то АВ - катет, протилежний до заданого кута, отже АВ=АС*sin 60°=20*(√3)/2=10√3.