У трикутнику ABC проведено висоти AM і CN. AB = 6 см, CN = 5 см, АМ = 4 см, Знайди сторону ВС.​


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Данил.

Ответ:

Объяснение:

Застосуємо відому формулу для площі трикутника через його сторони та висоту:

S = 0.5 * a * h

Де a - довжина сторони трикутника, а h - висота, опущена на цю сторону.

Розглянемо трикутник ABC із висотами AM і CN. Оскільки AM і CN є висотами, то вони перпендикулярні до сторін AB і BC відповідно.

Застосуємо формулу для площі трикутника ABC:

S(ABC) = 0.5 * BC * AM = 0.5 * AB * CN

Підставляємо відомі значення:

S(ABC) = 0.5 * BC * 4 см = 0.5 * 6 см * 5 см

Отримуємо рівняння:

2BC = 15

Звідси:

BC = 7.5 см

Таким чином, довжина сторони ВС трикутника ABC дорівнює 7.5 см.