^^7. Хорда, довжина якої 2√3 см, стягує дугу кола, градусна міра якої 120°. Знайти довжину кола.^^​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколкина Алина.

Ответ:

r = (√3)/2 * 2 см = √3 см

L = (120/360) * 2π * √3 см = (1/3) * 2π * √3 см = (2/3)π√3 см

Объяснение: