5.У ДАВС <С=90°, < В=60°, ВС=25 см. Знайдіть довжину АВ.​


Ответы на вопрос

Отвечает Жерихин Виталий.

Ответ:

Застосуємо теорему синусів для трикутника АВС, де <А = 180° - 90° - 60° = 30°:

sin(30°) / 25см = sin(90°) / АВ

АВ = sin(30°) / sin(90°) * 25см

АВ = 0.5 * 25см

АВ = 12.5см

Отже, довжина АВ дорівнює 12,5 см.