Дано арифметичну прогресію (а.): a1 = 10, d = -2. Знайдіть а4 і 10-


Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

Загальний член арифметичної прогресії визначається формулою:

an = a1 + (n-1)d

де an - n-й член прогресії, a1 - перший член прогресії, d - різниця прогресії.

Тому, для знаходження a4 замінимо в формулі n на 4:

a4 = a1 + (4-1)d

a4 = 10 + (3)(-2)

a4 = 4

Аналогічно, для знаходження a10 замінимо в формулі n на 10:

a10 = a1 + (10-1)d

a10 = 10 + (9)(-2)

a10 = -8

Отже, a4 = 4, a10 = -8.