Обчисліть обєм правильної трикутної призми ABCA1B1C1, сторона основи якої дорівнює 10см, а висота

3см

Ответы на вопрос

Отвечает Култыгина Екатерина.
Площа основи обчислимо за формулою S=0,25·а²√3=0,25·10²√3=25√3 см².
V=S·h=25√3 ·3=75√3 см³