яка маса води потрібна для приготування 150 грамів розчину калій нітрату з масовою часткою речовин

5 відсотків?

Ответы на вопрос

Отвечает Кибешова Алиса.

Ответ:

m(H₂O)=142,5г.

Объяснение:

m(раствора)=150г.

ω%(K)=5%

-------------------------------

m(H₂O)-?

Решение:

ω%(K)= m(K) ÷ m(p-pa)×100 %

m(K) = ω%(K)×m(p-pa)÷100%

m(K) =5%×150г÷100%=7,5г.

m(H₂O)= m(p-pa) - m(K)=150г.-7,5г.=142,5г.