Обчисліть масові частки елементів у сполуках (CH³)²CO та (C²H5)²O


Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.
Mr((CH3)2CO)=2*12+6*1+12+16=58
W(C)=36/58=0.62=62%
W(H)=6/58=0.104=10.4%
W(O)=16/58=0.276=27.6%

Mr((C2H5)2O)=4*12+10*1+16=74
W(C)=48/74=0.65=65%
W(H)=10/74=0.14=14%
W(O)=16/74=0.21=21%