Яку масу калій ортофосфату можна добути під час нейтралізації калій гідроксіду масою 33,6 г

ортофосфатною кислотою?

Ответы на вопрос

Отвечает Герасименко Катя.
3KOH + H3PO4 = K3PO4 + 3H2O
Mr ( 3 KOH) = 3*(39+ 16+1) =168 г/моль
Mr (K3PO4)= 39*3 +31 +16*4 = 212  г/моль
Составим пропорцию:
33,6 г - 168 г/моль
х г      - 212 г/моль
х = (33,6*212)/168 = 42,4 г
Ответ: 42,4 г