Масова частка нітрогену в порції аніліну становить 12%. Визначте масову частку домішок (у

відсотках).

Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Виктория.

Дано:

w(N)=12%

C6H5NH2

Розв'язування:

Нехай маємо 100 суміші. Тоді маса нітрогену у суміші 12 г.

n(N)=n(C6H5NH2)=12/14=0.86 (моль)

m(C6H5NH2)=0.96*93=79.7 (г)

m(дом.)=100-79,7=20,3 (г)

w (дом.)=\frac{20,3}{100}*100=20,3(%)

Відповідь: 20,3%

Наче так....