У склянку з 140 мл води добавили 60 г кухонної солі. Обчисли масову частку солі в утвореному розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Никликина Анастасия.
Масса раствора = масса воды + масса соли = 140 + 60 = 200 гр
массовая доля соли = (масса соли/масса раствора)*100% = (60/200)*100% = 30%