Яку масу (г) кухонної солі потрібно взяти для приготування розсолу масою 1000 г з масовою часткою

солі 5 %

Ответы на вопрос

Отвечает Шаймурат Елдана.

Дано:
m(р-ра) = 1000 г
W(в-ва) = 5%
Найти:
m(соли)

W(соли) = m(соли) / m(р-ра)  *100%
m(cоли) = W(в-ва) * m(р-ра) / 100% = 5 * 1000 / 100% = 50 г