Який об'єм вуглекислого газу утворюється при спалюванні метану, кількістю речовини 4.5 моль????


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилишина Карина.

    4.5 моль   V--?
CH4+2O2=CO2+2H2O
      2 моль   22.4 л

V(CO2)=4.5*22.4:2=50.4 л