Срочно.Визначте невідомі речовини Х1 і Х2. Напишіть рівняння реакцій, які відповідають

послідовності перетворень:KMnO4 》 X1》 MnCl2 》 X2 》 MnO2

Ответы на вопрос

Отвечает Никандров Сергей.
2KMnO4 (t)= K2MnO4 + MnO2 + O2

MnO2 + 4HCl = MnCl2 + Cl2 + 2H2O

MnCl2 + 2KOH = Mn(OH)2 + 2KCl

Mn(OH)2 + H2O2 = MnO2 + 2H2O

X1 = MnO2
X2 = Mn(OH)2