Скласти молекулярне повне та скорочене іонне рівняння NaOH+CuSO4-> HNO3+Ca(OH)2->

KOH+MgCI2->

Ответы на вопрос

Отвечает Хроленко Екатерина.

2NaOH+CuSO₄= Na₂SO₄ + Cu(OH)₂↓
2Na⁺ + 2OH⁻ + Cu²⁺ + SO₄²⁻= 2Na⁺ + SO₄²⁻ + Cu(OH)₂↓
2OH⁻ + Cu²⁺ =  Cu(OH)₂↓

2HNO₃+Ca(OH)₂ = Ca(NO₃)₂ + 2H₂O
2H⁺ + 2NO₃⁻ + Ca²⁺ + 2OH⁻ = Ca²⁺ + 2NO₃⁻ + 2H₂O
2H⁺ + 2OH⁻ =  2H₂O

2KOH+MgCI₂ = 2KCI + Mg(OH)₂↓
2K⁺ + 2OH⁻ + Mg²⁺ + 2CI⁻ = 2K⁺ + 2CI⁻ + Mg(OH)₂↓
  2OH⁻ + Mg²⁺  =  Mg(OH)₂↓