До 150 г розчинуз масовою часткою цукру 30 % додпли 25 г цукру визначиьи масу глюкози вотриманому

розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Пустынникова Екатерина.
1. ω₁= m₁ сахарози/ m₁ розчину
0.02= m₁ сахарози/ 150 г
m₁ сахарози= 0.02*150= 3 г
2.  ω₂= m₁ сахарози + m доданої сахарози/ m₁ розчину+m доданої сахарози 
 ω₂= 3+25/ 150+25= 28 / 175 = 0.16  або 16%