Обчисліть масу атомів гідрогену необхідних для відновлення заліза Fe²O³ масою 33,6


Ответы на вопрос

Отвечает Груздева Саша.
Fe2O3 + 3H2 = 2Fe + 3H2O
n(Fe2O3) = 33,6/160 = 0,21моль
n(H2) = 0,21*3 = 0,63моль
m(H2) = 0,63*2 = 1,26г