Помогите Який обєм розчину азотної кислоти з масовою часткою 30%( ρ=1180кг/м³)Потрібні для

приготування 20л з молярною концентрацією 0,5 моль/л

Ответы на вопрос

Отвечает Крамаренко Максим.
M1=m2
m1= \frac{p*V1*30}{100}
m2=Cm*V2*M
 \left \{ {{m1= \frac{p*V1*30}{100} } \atop {m2=Cm*V2*M}} \right.
 \left \{ {{m1= \frac{1.18*V1*30}{100} } \atop {m2=0.5*20*63}} \right.
 \left \{ {{m1= \frac{35.4*V1}{100} } \atop {m2=630}} \right.
V1= \frac{630}{1} :  \frac{35.4}{100} = \frac{630}{1}  *  \frac{100}{35.4} = \frac{630*35.4}{100} = \frac{22302}{100} =223.02л