Помогитееее.НУЖНОООО яка маса міді необхідна для реакції з нітратною кислотою для одержання 2,1 л

(н.у) оксиду нітрогену якщо об'ємна частка його складає 94%

Ответы на вопрос

Отвечает Молин Данил.

Теоретичний вихід оксиду нітрогену(IV) знаходимо  V(теор) = 100%×2,1л/94%=2,234л
за рівнянням реакції знаходимо масу міді
  Cu + 4HNO_{3}  =  Cu(NO_{3} ){2} + 2 NO_{2} +2 H_{2} O
m(Cu)=64г×2,234л/44,8л=3,19г