Визначте молярну концентрацію натрій йодид в розчині якщо в 200мл його міститься натрій йодид масою

6 г

Ответы на вопрос

Отвечает Кондратенкова Кира.
Обчислимо кількість речовини натрій йодиду:

n(NaI) = 6 г / 150 г/моль = 0,04 моль

Обчислимо молярну концентрацію натрій йодиду:

Cм(NaI) = n/V = 0,04 моль / 0,2 л = 0,2 м

Відповідь: 0,2 м