Обчисліть об'єм фосфіну (PH3) масою 7,8 г


Ответы на вопрос

Отвечает Шихалев Дима.
V(PH3)=n*Vm=m/M*Vm=7,8/34*22,4=5,1388 л
Ответ:5,1388 л.