Обчисліть і вкажіть масову частку кухонної солі розчину, який утворився при розчиненні солі масою

10 г у воді масою 390г

Ответы на вопрос

Отвечает Голоденко Вера.

ω = [m(в-во) / m(р-р)]*100%

m(р-р) = m(в-во) + m(H₂O) = 10 + 390 = 400 г

ω = [10/400]*100% = 2,5%

Ответ: 2,5%