До складу речовини входять атоми Феруму й Сульфуру в масовому відношенні 7:4. Визначити формулу

речовини, її молекулярну масу і масові частки елементів у речовині. Допоможіть Будь Ласка!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Насибов Шамиль.
Прошу))
m(Fe)= 7г        m(S)=4г
n(Fe)=m/M=7г/56г/моль=0,125моль
n(S)=4г/32г/моль=0,125моль
n(Fe):n(S)=0,125:0,125=1:1
Отже,формула цієї сполуки -FeS
M(FeS)=56+32=88г/моль
W(Fe)=Ar(Fe)/Mr(FeS)=56/88=0,64=64%
W(S)=32/88=0,36=36%    100%-64%=36%