Водний розчін із масовою часткою гідроген пероксиду 30% -поширений відбілюваний і дезінфікуючий

засіб .Його фасують по 42 кг.Обчисліть масу(кг) гідроген пероксиду в одній порції засобу .

Ответы на вопрос

Отвечает Бушманов Женя.
Будемо користуватись формулою m(розчиненої речовини) = w*m(розчину) = 0.3*42 = 12.6 кг.
Відповідь: 12.6 кг.