Яка кількість речовин міститься у воді масою 0.009 кг


Ответы на вопрос

Отвечает Гордеева Саша.
M= 9 (г)

M(H2O) = 2*1+16 = 18 (г/моль)
n=m/M = 9/18 = 0.5 (моль)