Який об'єм водню виділиться внаслідок взаємодії цинку з хлоридною кислотою якщо цинку вступило 120 г


Ответы на вопрос

Отвечает Руденко Данил.
120 г                          V л
Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2
65 г                            22,4 л
120:65=V:22,4
V(H2)=120*22.4/65=41.35 л
Отвечает Жебель Оля.
 120 г                                                     Х л
  Zn       +        2HCl    ->    ZnCl2     +   H2
n=1 моль                                             n=1 моль
М = 65 г/моль                                      Vm=22,4 л/моль
m=65 г                                                  V = 22,4 л

120 г Zn    -    Х л Н2
65 г Zn      -    22,4 л Н2
V(H2)= 120 * 22,4 / 65 = 41 л