Допоможіть з реакцією сполучення та розкладу H2 + Cl2 = H2 + O2 = CO2 + H2O = CaO + CO2 = Ca + O2 =

S + O2 = Na + Cl2 = SO3 + H2O = Fe + S = Al + Br2 = K + H2O N2 + H2

Ответы на вопрос

Отвечает Кондрашов Андрей.
H2 + Cl2 =HCl
H2 + O2 =H2O2
CO2 + H2O =H2CO3
CaO + CO2 =CaCO3
Ca + O2 =CaO
S + O2 =SO3
Na + Cl2 =NaCl
SO3 + H2O =H2SO3
Fe + S =FeS
Al + Br2 =AlBr3
K + H2O=KOH+H2
N2 + H2=HN3