Напишіть рівняння реакцій що лежать в основі схеми: ZnO-ZnSO4-Zn(OH)2-Na2ZnO2


Ответы на вопрос

Отвечает Лик Эмилия.
ZnO + H2SO4 = ZnSO4 + H2O
ZnSO4 + 2KOH = Zn(OH)2 + K2SO4
Zn(OH)2 + 2NaOH = Na2ZnO2 + 2H2O