Маса глюкози 18г яка маса молочної кислоти утворилася в мязах?


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
Молочна  кислота - продукт  дисиміляціїї  глюкози, тому  напишемо  рівняння  цього  процесу:

С6Н12О6 + 2АДФ + 2Н3РО4 → 2С3Н6О3 + 2АТФ + 2Н2О

По рівнянню реакції з 1 молю С6Н12О6 отримали 2 моля С3Н6О3.

m (С3Н6О3) = n × M= 2 х 90 = 180 г

m (С6Н12О6) = n × M= 1 х 180 = 180 г

Складемо  пропорцію:

180 г глюкози  -  180 г  молочної  кислоти

18 г                         х

          х = 180 х 18/180  = 18 г