40 г оксиду ферумі містять 28 г феруму і 12 г оксигену. які мосові частки елементів у цій сполуці ?


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.
Fe2O3

w (Fe) = 28/40 * 100% = 70%
w (O) = 12/40 * 100% = 30%