В 10 літрах розчину міститься 166 грам KI розчину 1,0 г/мл. Обчислити молярну концентрацію розчину

та визначити масову частку речовини у розчині.Очень надо

Ответы на вопрос

Отвечает Зубакина Элеонора.
Рахуємо кількість речовини КІ
n = m / M = 166 / 166 = 1 моль
Рахуємо молярну концентрацію
C = n / V(розчину) = 1 / 10 = 0.1 М
Рахуємо масу розчину
m = ρ * V = 1 * 10 = 10 кг
Рахуємо масову частку КІ
w = m(KI) / m(розчину) = 166 / 10000 = 0.0166 або 1.66%