В склад вуглеводню входить 88.89Карбону(С),Відносна густина. за киснем 1.69 Визначити формулу


Ответы на вопрос

Отвечает Мацкевич Рома.

дано

W(C) = 88.89 % = 0.8889

D(O2) =1.69

--------------------------

CxHy-?

W(H) = 1 - 0.8889 = 0.1111

M(CxHy) = D(O2) * 32 = 1.69 * 32 = 54.08 g/mol

cxHy / 54 = 0.8889 / 12 : 0.1111 / 1

CxHy  = 4 : 6

C4H6

ответ C4H6