Обчисліть масу хлорпропану, що утворюється при взаємодії пропану масою 22г із хлором.


Ответы на вопрос

Отвечает Абулхайрова Асель.

C3H8+Cl2=C3H7Cl +HCl       n(C3H8)=22:(36+8)=0.5   n( C3H8 )=n  ( C3H7Cl)=0.5                            m( C3H7Cl)=0.5(36+7+35.5)=39.25