!!!ПОМОГИТЕ !!!СРОЧНО!!!! з найти масу води у розчині з массовою часткою розчиненої речовини 45%

якщо відомо щорозчинили 35 гр цукру.

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Полина.
Дано
W(сах)=45%
m(сах)=35 g
---------------
m(H2O)-?

W=m(сах) / (m(сах)+m(H2O) *100%)
45% = 35 / (35+X)*100%
3500 = 1575+45X
X=43
ответ 43 г

Отвечает Реут Франциск.
Маса розчину = 35 г/0,45 = 77,778 г
маса води = 77,778 г - 35 г = 42,778 г