Розставте коефіціенти у рівняння реакцій методом електронного балансу. визначте яка речовина е

окисником а яka відновником:

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Александр.
K2S+4HNO3=S+2NO2+2KNO3+2H2O
S-2 -2e=S0       1
N+5+1e=N+4    2
10HI+2KMnO4+3H2SO4=2MnSO4+K2SO4+8H2O+5I2
2I--2e=I20            5
Mn+7+5e=Mn+2  2