Під час розкладу гідроксиду трьохвалентного металу отримали 5,4 г води та 10,2 г оксиду металу.

Визначте метал.

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Анна.
              
                       10,2 г      5,4 г
2Ме(ОН)3 = Ме2О3 + 3Н2О
                      2х+48       54 г
10,2:(2х+48)=5,4:54
10,2:(2х+48)=0,1
2х+48=10,2:0,1
2х+48=102
х=27
За Періодичною системою хімічних елементів знаходимо, що цей метал - Алюміній.
Відрповідь: Al