Визначте фолмулу алкану,якщо його вiдносна густина за киснем 32.


Ответы на вопрос

Отвечает Огнева Полина.

1)Дам схему рішення,а там- по аналогіїї,бо нема багато часу 
D(O2)=Mr·32 ⇒  Mr=D(O2)/32    Mr=0,94·32= 30
 CnH2n+2=30
 12n+1·2n+2=30  14n=30-2  n=28/14=2 ⇒ C2H6
           32г       Xг
C2H6+ Br2 =C2H5Br +HBr - брометан
           160г    109
X=32·109/160=21.8г