Здійсніть перетворення: CuSo4⏩Cu(OH)2⏩CuCl⏩і виразіть їх рівняннями реакцій


Ответы на вопрос

Отвечает Дорофеев Данила.
CuSO_4+2NaOH=Cu(OH)_2\downarrow+Na_2SO_4 \\ Cu(OH)_2+2HCl=CuCl_2+2H_2O